KLIMATIZACE

Zdroje tepla

Posláním společnosti Daikin je poskytovat nejmodernější technologie pro klimatizaci a komfort. Klimatizace jsou tepelná čerpadla vzduch / vzduch určená primárně pro chlazení. Lze s nimi také vytápět. Daikin to jsou stylové vnitřní jednotky, široká nabídka modelů a regulátorů pro každou místnost. Představují komfortní, energeticky účinná řešení pro váš obývací pokoj, ložnici i kancelář. Technologie řízení invertorem v klimatizačních jednotkách slouží k trvalé regulaci vnitřní teploty. Ve srovnání s tradičními systémy poskytuje optimální komfort a snižuje spotřebu energie o 30 %. Technologie Daikin reguluje vlhkost při jakékoli teplotě bez potřeby dodatečného zásobníku vody a tím poskytuje nejvyšší pohodlí a komfort. Naše vnitřní jednotky s velmi tichým provozem vás nebudou rušit při práci a odpočinku.

SINCLAIR CORPORATION LTD. se soustřeďuje na produktovou oblast klimatizační techniky, tepelných čerpadel a LED osvětlení. Hlavním cílem značky SINCLAIR je přinést pohodlí do života lidí naší modré planety a zároveň chránit životní prostředí. Díky velké pozornosti věnované výzkumu, vývoji, výrobě a testování výrobků dosáhly výrobky SINCLAIR vysoké úrovně kvality a spolehlivosti. Prodejní a poprodejní podpora je další naší prioritou.

Split

  • Připojení jedné vnitřní jednotky k jedné venkovní jednotce.
  • Snadná a diskrétní instalace na budovy.
  • Poskytuje sofistikovanou klimatizaci pro jednozónové interiéry za dostupnou cenu.
Multisplit
  • Připojení až devíti vnitřních jednotek k jedné venkovní jednotce.
  • Připojení celého klimatizačního systému k vícezónovým interiérům.
  • Možnost individuálního nastavení teploty v místnostech.
  • Možnost použití vnitřních jednotek různých stylů a kapacit.

Zde nabízíme nejoblíbenější varianty klimatizací DAIKIN a SINCLAIR. Rádi Vám na základě vašich požadavků připravíme konkrétní nabídku ze široké škály různých venkovních a vnitřních jednotek o různém výkonu chlazení a vytápění. Nečekejte na parné léto, ale pořiďte si svou kvalitní klimatizaci už dnes! Jednotky Vám samozřejmě také namontujeme a uvedeme do provozu.

V případě vašeho zájmu nám zašlete vaše požadavky a obratem obdržíte návrh vhodné varianty včetně cenové kalkulace.

SINCLAIR ELEMENT: kvalitní a cenově dostupná klimatizace

Všestranná série ELEMENT nabízí cenově dostupné řešení pro Váš domov. V režimu chlazení i topení pročistí pomocí Catechin a Active carbon filtru vzduch v místnosti a společně s funkcí „SLEEP“ Vám zajistí příjemné usínání v každém ročním období.

DAIKIN FTXV-AB: ekonomická varianta vhodná do bytu

Daikin FTXV-AB je ekonomickou variantou kvalitní klimatizace, která je vhodná například do bytu. Plochý stylový čelní panel hodící se do každého interiéru. Chytré komfortní funkce: odvlhčování, hot start, turbo mode a X-fan. Jednoduchý ovladač pro snadné řízení.

DAIKIN EMURA – nástěnná jednotka s exluzivním designem

Daikin Emura je výsledkem pokračujícího výzkumu v oblasti špičkových klimatizačních řešení pro evropské interiéry. Nová generace pak přidává ještě větší funkčnost, čímž vychází vstříc požadavkům evropských architektů, technickým normám a nárokům uživatele. Navíc se vyrábí v továrně Daikin v Plzni.

Daikin s potěšením oznamuje, že klimatizace Daikin Emura byla oceněna Reddot design award 2014. Daikin Emura byla vyhodnocena mezinárodní porotou, která oceňuje pouze kvalitní projekty, které jsou výrazně odlišené od ostatních. Ocenění klimatizace obdržela díky její vynikající konstrukci.

DAIKIN NEXURA – parapetní jednotka

Tichá a diskrétní jednotka Nexura Vám nabízí nejlepší řešení pro vytápění a chlazení. Samozřejmě využívá jedinečnou technologii tepelného čerpadla, ale její nejlepší funkce je skrytá – přední panel sálá teplo stejně jako klasický radiátor.

Nexura vytváří optimální vnitřní klima po celý rok a to především díky spojení účinnosti tepelného čerpadla s tradičním systémem vytápění – sálavý panel, který vyzařuje teplo jako klasický radiátor až do teploty 22°C. Tato jednotka má velmi nízký průtok vzduchu a ultra tichý provoz, díky kterému vytváří dokonale klidnou atmosféru.

DAIKIN URURU SARARA – nástěnná jednotka s mnoha praktickými funkcemi

Vytápění a chlazení

Ururu Sarara dokáže vytápět i ochlazovat jakoukoli místnost rychle a účinně a tvoří nedocenitelnou součást vaší domácnosti po celý rok

Zvlhčování Ururu

Teplota není jediným měřítkem toho, jak se v místnosti cítíte. Vzduch, který nás obklopuje, obsahuje určité množství vlhkosti. Je-li vzduch příliš suchý, máte v místnosti pocit chladu a krom toho vám hrozí bolest v krku a vysušení pokožky. Inteligentní systém zvlhčování Ururu Sarara nasává do místnosti vhodné množství vlhkosti zvenčí.

Odvlhčování Sarara

Existuje více než jeden způsob, jak ochladit místnost v létě. V létě se vlhkost vzduchu zvyšuje, takže v místnostech máte pocit horka a stísněnosti. S konvenčními systémy byste museli místnost ochladit, přičemž byste spotřebovali velké množství elektrické energie. Inteligentní systém odvlhčování Ururu Sarara automaticky a účinně přenáší nadbytečnou vlhkost mimo místnost a udržuje stálou teplotu.

Větrání

Čerstvý vzduch, i když jsou okna zavřená. Na rozdíl od běžné klimatizace přivádí jednotka Ururu Sarara do místnosti čerstvý klimatizovaný vzduch. Díky svému vysokému větracímu výkonu dokáže za méně než dvě hodiny vyplnit čerstvým vzduchem místnost o výměře více než 26 m2 .

Čištění vzduchu

Vždy čistý vzduch bez alergenů díky technologii Daikin Flash Streamer. Jednotka Ururu Sarara čistí přiváděný vzduch průchodem přes prachový a pylový filtr a poté fotokatalytický vzduchový filtr eliminuje jakékoliv zápachy, například cigaretový kouř a pachy pocházející z vaření. Nakonec je vzduch ještě dále upraven pomocí funkce Flash Streamer: rozloží jakékoliv možné zbytky škodlivých chemických látek, virů a plísní.